KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3785032
nr 378 5032
17-1800-tal Klipplandskap 70x90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 19 september 2005